tricou psg Pep Guardiola a petrecut ultimele momente

tricou psg Pep Guardiola a petrecut ultimele momente ale remizei 1-1 a lui Manchester City cu West Bromarguing cu al patrulea arbitru și implorându-l să adauge mai mult de patru minute de prelungire.

Șeful City ar fi putut reflecta mai bine de ce echipa sa a irosit primele 30 de minute de joc prin care City le-ar fi parcurs pentru cea mai mare parte a domniei sale, dar care este acum genul de joc pe care se luptă să-l câștige.

În prima jumătate de oră, City a avut aproape trei sferturi din posesie fără un singur șut la țintă până când Ilkay Gundogan i-a înjunghiat în cele din urmă în față, după ce Raheem Sterling a creat o deschidere.

Articolul continuă mai jos
Alegerile editorilor Messi poate lăsa startul lent pe PSG în urmă cu rolul principal împotriva lui Real Madrid „Vor vedea cine suntem!” – Cancelo, Dias, Bernardo și Ederson revin la rivalitatea Benfica-Sporting cu Man City O schimbare de poziție și discuții cu Rangnick – Cum și-a găsit Sancho forma la Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Va deveni fostul copil minune al lui Man City „noul Sancho la Dortmund?
Dar, după ce au primit primul gol în mai bine de 10 ore de fotbal, ei au încheiat meciul urmărind cu disperare un învingător cu un total de 26 de încercări și șapte la poartă.

Cele mai bune două ocazii au venit Cumpara tricouri fotbal în timpul opririi, când Gundogan și Sterling au fost refuzați de salvari remarcabile ale fostului portar de la Manchester United, Sam Johnstone.